tronix
Deutch
English
Ελληνικά
Το Καλάθι μου
Το Καλάθι μου
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι σας.
Facebook

Optical Patch Panels

Προϊόντα  1 - 13  από  13
1
NIKOMAX NMF-WO2-BLANK-CP-WT Optical fiber surface mount box

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.025 kg
Ποσότητα

NIKOMAX NMC-RP08-BLANK-CJ-1U-MT Cassette Patch Panel, 1U , for Copper and Optical cassette

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.850 kg
Ποσότητα

NIKOMAX NMF-RP24FC-TS-P-1U-BK Fiber Distribution Unit 19', 1U, for 24 FC / ST adapters, sliding type

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 2.000 kg
Ποσότητα

NIKOMAX NMF-RP24SC-TS-P-1U-BK Fiber Distribution Unit 19', 1U, for 24 Simplex SC adapters or 48 Simp

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 2.000 kg
Ποσότητα

R&M R512416 19" HD blank patch panel 1U HD Patch Panel 48-Port, gray, empty

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 1.000 kg
Ποσότητα

R&M R807767 Connection Module Holder HD, 4x 6-port, E-2000™ / LC-Duplex / MTP / SC with blind elemen

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 1.500 kg
Ποσότητα

R&M R807768 Connection Module Holder HD, 4x 12-port, E-2000™ / LC-Duplex / MTP / SC, gray

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 1.500 kg
Ποσότητα

R&M R512696 19" 1U HD Basic Patch Panel 24xLC-Duplex / MPO, gray, empty

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 1.000 kg
Ποσότητα

R&M R819607 19" Optical patch panel 1U UniRack 2 12xLC-Duplex G.652.D, PC, ceramic, C/2

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 3.000 kg
Ποσότητα

R&M R816227 19" Optical patch panel 1U UniRack2 12xLC-Duplex G.652.D, APC, ceramic, C/1

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 3.000 kg
Ποσότητα

R&M R819330 19" Optical patch panel 1U UniRack2 24xLC-Duplex G.652.D, PC, ceramic, C/2

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 3.000 kg
Ποσότητα

R&M R819331 19" Optical patch panel 1U UniRack2 24xSC-Duplex G.652.D, PC, ceramic, C/2

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 3.000 kg
Ποσότητα

R&M R816037 19" Optical patch panel 1U UniRack2 24xLC-Duplex G.652.D, APC, ceramic, C/1

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 3.000 kg
Ποσότητα

Προϊόντα  1 - 13  από  13
1
Newsletter
Newsletter
Φίρμες
VENTON - UNIBOX

Crow

EMP Centauri

MikroTik

GigaBlue

Emme Esse

DAHUA

Dream multimedia

ZTE

SATLINK

TP-LINK

MIMOSA

Xtrend

UNV-Uniview

MAX satelitte

Genius

WETEK

VU PLUS

MEGASAT

INFOMIR

INETBOX HD

OCTAGON

HIKVISION

Fantech

Zyxel

Seagate

TVT

NETIS

TOTOLINK

Veacam

Ubiquiti