tronix
Deutch
English
Ελληνικά
Το Καλάθι μου
Το Καλάθι μου
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι σας.
Facebook

Optical Cables - Καλώδια οπτικών ινών

Προϊόντα  1 - 30  από  132
1 > >>
Ποσότητα

Ποσότητα

Ποσότητα

Ποσότητα

NIKOMAX NKL-F-012S2TG-02C-BK 12 fibers single mode 9/125 um, OS2 - for indoor and outdoor use in bri

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 36.000 kg
Ποσότητα

NIKOMAX NKL-F-012S2TG-02B-BK Fiber-Optic Cable, SingleMode 9/125μm OS2, Uni Loose Tube, With Corruga

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 31.000 kg
Ποσότητα

Cable LSF Zip Patch Cable – Indoor – OM2 / 2 Fibre HF050ZIPPO2L

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.100 kg
Ποσότητα

Brand-Rex GF008UNI12LU Optical cable FibrePlus, 1x tube, 12x fibers, OS1, universal

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.100 kg
Ποσότητα

Brand-Rex BHCSTMM001 Adapter ST Multimode with metal sleeve

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.100 kg
Ποσότητα

SeaMAX SMPCFCUPCLCUPC2S Optical cable, 2m, FC/UPC-LC/UPC, SM G652D, simplex, 2.0mm, LSZH

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.100 kg
Ποσότητα

Brand-Rex BHCDCMM001 Adapter SC Multimode Duplex

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.100 kg
Ποσότητα

SeaMAX fiber optic cable, 2m SM 9/125, SC-SC APC Simplex optic cable, 2m SM 9/125, SC-SC APC Simplex

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.100 kg
Ποσότητα

SeaMAX SMPCSCAPCSCAPC2S Optical cable 2m, SC-SC APC, SM G652D, simplex, 2.0mm, LSZH

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.100 kg
Ποσότητα

SeaMAX SMPCFCUPCLCUPC3S Optical cable, 3m, FC/UPC-LC/UPC, SM G652D, simplex, 2.0mm, LSZH

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.100 kg
Ποσότητα

Fiber optic cable HF008S48WLU 48 fibers Duct Grade MLT – 6×12 Universal – OS1

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.100 kg
Ποσότητα

SeaMAX SMPCFCUPCLCUPC5S Optical cable 5m, FC/UPC-LC/UPC, SM G652D, simplex, 2.0mm, LSZH

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.100 kg
Ποσότητα

R&M R314542 12 fiber optic cable - SM

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 35.000 kg
Ποσότητα

R&M R314479 4 fiber optic cable - SM

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 35.000 kg
Ποσότητα

R&M R314556 Stranded Loose Tube Cable A-DF(ZN)2YW2Y, G.652.D, Eca, 1x12-fibers

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 35.000 kg
Ποσότητα

SeaMAX SM-PC-LC/LC-1-D Optical cable, 1m, LC-LC UPC, SM G652D, duplex, 2.0mm, LSZH

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.100 kg
Ποσότητα

SeaMAX SM-PC-LC/SC-1-D Optical cable, 1m, LC-SC UPC, SM G652D, duplex, 2.0mm, LSZH SM-PC-LC/SC-1-D

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.100 kg
Ποσότητα

SeaMAX SM-PC-LC/SC-2-D Optical cable 2m, LC-SC UPC, SM G652D, duplex, 2.0mm, LSZH

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.100 kg
Ποσότητα

SeaMAX SM-PC-LC/LC-2-D Optical cable 2m, LC-LC UPC, SM G652D, duplex, 2.0mm, LSZH

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.100 kg
Ποσότητα

SeaMAX SM-PC-SC/SC-1-D Optical cable 1m, SC-SC UPC, SM G652D, duplex, 2.0mm, LSZH

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.100 kg
Ποσότητα

SeaMAX SM-PC-SC/SC-2-D Optical cable 2m, SC-SC UPC, SM G652D, duplex, 2.0mm, LSZH

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.100 kg
Ποσότητα

SeaMAX SM-PC-LC/SC-3-D Optical cable 3m, LC-SC UPC, SM G652D, duplex, 2.0mm, LSZH

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.100 kg
Ποσότητα

SeaMAX SMPCSCAPCSCUPC2D Optical cable 2m, SC/APC-SC/UPC, SM G652D, duplex, 2.0mm, LSZH

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.100 kg
Ποσότητα

SeaMAX SM-PC-LC/LC-3-D	Optical cable 3m, LC-LC UPC, SM G652D, duplex, 2.0mm, LSZH

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.100 kg
Ποσότητα

SeaMAX SMPCLCUPCSCUPC2D Optical cable 2m, LC/UPC-SC/APC, SM G652D, duplex, 2.0mm, LSZH

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.100 kg
Ποσότητα

SeaMAX SMPCSCAPCSCUPC3D Optical cable 3m, SC/APC-SC/UPC, SM G652D, duplex, 2.0mm, LSZH

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.100 kg
Ποσότητα

Προϊόντα  1 - 30  από  132
1 > >>
Newsletter
Newsletter
Φίρμες
Zyxel

Ubiquiti

WETEK

MAX satelitte

VENTON - UNIBOX

NETIS

Dream multimedia

Crow

Genius

Emme Esse

MEGASAT

VU PLUS

SATLINK

INFOMIR

ANTTRON

TOTOLINK

MikroTik

Veacam

Fantech

MIMOSA

Xtrend

TVT

GigaBlue

UNV-Uniview

ZTE

DAHUA

HIKVISION

TP-LINK

OCTAGON

INETBOX HD

EMP Centauri