tronix
Deutch
English
Ελληνικά
Το Καλάθι μου
Το Καλάθι μου
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι σας.
Facebook

Optical Cables - Καλώδια οπτικών ινών

Προϊόντα  1 - 30  από  76
1 > >>
Ποσότητα

Ποσότητα

Ποσότητα

Ποσότητα

NIKOMAX NKL-F-012S2TG-02C-BK 12 fibers single mode 9/125 um, OS2 - for indoor and outdoor use in bri

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 36.000 kg
Ποσότητα

NIKOMAX NKL-F-012S2TG-02B-BK Fiber-Optic Cable, SingleMode 9/125μm OS2, Uni Loose Tube, With Corruga

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 31.000 kg
Ποσότητα

R&M R314542 12 fiber optic cable - SM

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 35.000 kg
Ποσότητα

R&M R314479 4 fiber optic cable - SM

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 35.000 kg
Ποσότητα

R&M R314556 Stranded Loose Tube Cable A-DF(ZN)2YW2Y, G.652.D, Eca, 1x12-fibers

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 35.000 kg
Ποσότητα

R&M R314480 4 fiber optic cable - SM

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 35.000 kg
Ποσότητα

DeTech,Fiber patch cable SC-SC, UPC, Singlemode, Simplex, 3.0m, Yellow - 18324

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.400 kg
Ποσότητα

R&M R314557 Stranded Loose Tube Cable A-DF(ZN)2YW2Y, G.652.D, 2x12-fibers

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 35.000 kg
Ποσότητα

R&M R314575 12 fiber optic cable - SM

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 35.000 kg
Ποσότητα

DeTech,Fiber patch cable SC-SC, UPC, Singlemode, Simplex, 5.0m, Yellow - 18325

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.500 kg
Ποσότητα

DeTech,Fiber patch cable LC-LC, UPC, Multimode, Duplex, 3.0m, Orange - 18341

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.400 kg
Ποσότητα

DeTech,Fiber patch cable  SC-LC, UPC, Multimode, Duplex, 3.0m, Orange - 18338

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.400 kg
Ποσότητα

DeTech,Fiber patch cable SC-SC, UPC, Multimode, Duplex, 3.0m, Orange - 18335

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.400 kg
Ποσότητα

DeTech,Fiber patch cable LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex, 3.0m, Yellow - 18330

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.400 kg
Ποσότητα

 DeTech,Fiber patch cable SC-LC, UPC, Singlemode, Duplex, 3.0m, Yellow - 18327

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.400 kg
Ποσότητα

DeTech,Fiber patch cable SC-SC, UPC, Singlemode, Simplex, 10m, Yellow - 18326

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 1.000 kg
Ποσότητα

DeTech,Fiber patch cable LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex, 5.0m, Yellow - 18331

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.500 kg
Ποσότητα

DeTech,Fiber patch cable SC-LC, UPC, Singlemode, Duplex, 5.0m, Yellow - 18328

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.500 kg
Ποσότητα

DeTech,Fiber patch cable LC-LC, UPC, Multimode, Duplex, 5.0m, Orange - 18342

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.500 kg
Ποσότητα

DeTech,Fiber patch cable SC-LC, UPC, Multimode, Duplex, 5.0m, Orange - 18339

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.500 kg
Ποσότητα

DeTech,Fiber patch cable SC-SC, UPC, Multimode, Duplex, 5.0m, Orange - 18336

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 0.500 kg
Ποσότητα

DeTech,Fiber patch cable LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex, 10m, Yellow - 18332

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 1.000 kg
Ποσότητα

DeTech,Fiber patch cable SC-LC, UPC, Singlemode, Duplex, 10m, Yellow - 18329

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 1.000 kg
Ποσότητα

R&M R806965 FITH Cable, G.657, 4-fibers, 10 m

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 1.000 kg
Ποσότητα

DeTech,Fiber patch cable LC-LC, UPC, Multimode, Duplex, 10m, Orange - 18343

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 1.000 kg
Ποσότητα

DeTech,Fiber patch cable SC-LC, UPC, Multimode, Duplex, 10m, Orange - 18340

Optical Networks - Οπτικά Δίκτυα

Βάρος: 1.000 kg
Ποσότητα

Προϊόντα  1 - 30  από  76
1 > >>
Newsletter
Newsletter
Φίρμες
EMP Centauri

TVT

DAHUA

NETIS

Zyxel

UNV-Uniview

VU PLUS

HIKVISION

Xtrend

GigaBlue

ANTTRON

INETBOX HD

ZTE

VENTON - UNIBOX

Veacam

MikroTik

MAX satelitte

INFOMIR

MIMOSA

Ubiquiti

TP-LINK

Seagate

Dream multimedia

SATLINK

Genius

MEGASAT

Fantech

TOTOLINK

Crow

WETEK

OCTAGON